Witajcie 🙂

Po długiej przerwie postanowiłam wrócić do pisania bloga. Mam do tego miejsca ogromny sentyment.

Wyjątkowe Wnętrze założyłam 9 lat temu (Wow! Jak czas leci, aż ciężko mi w to uwierzyć!). Wtedy blogi nie były tak modne i popularne jak dziś, a mój był jednym z niewielu o tematyce wnętrzarskiej. Dzięki pisaniu bloga mogłam rozwijać moją pasję do urządzania wnętrz. Największą frajdę sprawiało mi to, że mogę dzielić się moimi spostrzeżeniami, wrażaniami i doświadczeniem, oraz, że jest to cenne również dla moich Czytelników. Dzięki pisaniu bloga mogłam brać udział w wielu ciekawych wydarzeniach i projektach. Była to na przykład współpraca z magazynem Dom&Wnętrze.

Najnowszy projekt związany z blogiem będziecie mogli obejrzeć już 19 marca w TVN Style. Jest to nowy program, pod intrygującym tytułem: „Kto tu mieszka” 🙂 Zapraszam serdecznie. Tutaj macie zwiastun.

Dlaczego zdecydowałam się na powrót do bloga i czego możecie się spodziewać odwiedzając Wyjątkowe Wnętrze?

💓Po pierwsze, banalne, ale niezmiennie uważam, że warto marzyć, że warto mieć pasje i robić to, co się kocha. Mnie przyjemność zawsze sprawiało patrzenie na przepięknie urządzone wnętrza, więc pisanie bloga o tym, to podążanie za czymś co mnie „kręci”. Nawet uśmiecham się do siebie jak to piszę 🙂  Na blogu będziecie mogli zatem znaleźć jak dotychczas:
Najpiękniejsze wnętrzarskie inspiracje (subiektywnie 😎)
Podpowiedzi jak urządzać wnętrza
Piękne, luksusowe dodatki wyszukane w internecie i w sklepach wnętrzarskich

💓Po drugie, z biegiem lat, a dziewięć lat, od kiedy założyłam bloga to jednak szmat czasu ;), zmieniły się/rozszerzyły moje zainteresowania, poznałam wielu ciekawych ludzi, zwiedziłam wiele pięknych miejsc i zebrałam całkiem sporo doświadczeń, którymi chętnie się podzielę. Co nowego pojawi się na blogu?
✔ Świat kolorów – gdzie będę pokazywać jakie kolory mają działanie, jak je łączyć i jak najlepiej je wykorzystać
Podróże i SPA testing – uwielbiam podróżować i testować miejsca z cudownymi SPA. Z chęcią pokażę Wam gdzie warto się udać i zażyć relaksu 🙂
✔ Sztuka – nic tak pięknie nie dopełnia wnętrza jak sztuka – obrazy, grafiki, rzeźby są jak wisienka na torcie

💓Po trzecie, chcę mieć tu takie swoje miejsce, do którego zawsze mogę wracać, gdzie będę miała w jednym miejscu spis fajnych pomysłów na prezenty, listę niezbędników tego, co brać ze sobą na wyjazd, listę must have w szafie, proste i szybkie przepisy kulinarne, listę przyjemnych knajpek na różne wyjścia itd.
✔ Must have – właśnie w tak będę opisywać te niezbędniki 🙂
✔ Rozwój osobisty – nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam poradniki i książki psychologiczne – z chęcią podzielę się wiedzą z nich nabytą.

Zapraszam także na instagrama Wyjątkowe Wnętrza, gdzie będzie mój zbiór wnętrzarskich inspiracji. Mam nadzieję, że znajdziecie dużo dla siebie.

Na koniec przedstawiam Wam Lukę – moją mopsiczkę, która od ponad czterech lat towarzyszy mi każdego dnia i która absolutnie skradła moje serce!🐾🐾

Do usłyszenia!