Cały przegląd znajdziecie tutaj, a poniżej kilka słów o Elle Decoration i Moje Mieszkanie.

W najnowszym ELLE DECORATION moje serce skradł niesamowity projekt pracowni JAM KOLEKTYW. Wnętrze w secesyjnej kamiennicy w Warszawie. Wygląda jak przeniesione rodem z paryskiego apartamentu. Zakochałam się w tym wnętrzu. Zwróćcie uwagę na detale – np. włączniki do świateł, lustra w łazience. Cudo!! 

W ostatnim wydaniu ELLE DECO możecie tez obejrzeć dom Robbiego Williamsa. Niestety nie
zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten z warszawskiego podwórka 😉 


Z innych ciekawych tematów: 

Wywiad z Tomem Dixonem – brytyjskim projektantem, znanym przede wszystkim z projektów oświetlenia. 

→Wywiad – z Aleksandrą Kujawską, artystką, która projektuje szkło artystyczne. 
I, pozostając w temacie szkła, w Nowościach zobaczcie niesamowitą markę NUDE. Znałam ją już wcześniej. Pierwszy raz zobaczyłam ją na Instagramie i od razu pokochałam. Genialna prostota formy i świetna jakość wykończenia. 
***

W marcowym „M jak mieszkanie” – kolor miesiąca BORDOWY! Szlachetny i elegancki.
W dziale Kupujemy znajdziecie najmodniejsze dywany. Mnie spodobały się dwa – wełniany w geometryczne wzory i w kolorowe piksele. Przypomina abstrakcyjną sztukę współczesną 🙂

Również w dziale Kupujemy znajdziecie porady dotyczące stworzenia miejsca pracy. Jednak nie biurka czy oświetlenie przykuły moją uwagę, ale tapety. 

W marcowym M jak mieszkanie przeczytacie także o 15 sprytnych sposobach na małą kuchnię. Do wykorzystania w dużej kuchni również :)) W końcu każdy chce mieć więcej miejsca :)) 

Cały przegląd znajdziecie tutaj.